Scott (CCW CEO – ředitel) se necítil šťastný, když pro někoho pracoval. Jeho sny a ambice jej ne ustále dostávali do potíží. Byl o mu řečeno, že se to nazývá „překročení svého já“. Takže co se stane, když ambice není odměněna? Na chvíli pracoval tvrději, ale pak zahořkl a později byl „propuštěn“.
Problém s většinou pracovních míst (firem) je to, že kreativita a prosazování inovací nejsou oceněny. Chlapi jako Scott a Jarrod (další ze spoluzakladatelů) nechtějí nikdy usnout na vavřínech. Jsou neustále tlačeni, aby všechno dělali lépe. Snaží se inovovat, a přinést nové nápady na trh. V korporacích je stereotyp více ceněn, než úsilí o změnu k lepšímu.
V některých ohledech být „propouštěn“ byla ta nejlepší věc, která se mu kdy stala. To ukazuje, že pokud nemůžeme pracovat v rámci systému, musíme z něj uniknout.

Myšlenka této společnosti byla 10 let ve stavu zrodu. Jarrod měl vždy náklonnost k rychlosti na 4 kolech, a vliv dráhy, a Scott vždy miloval Ducati a jeho závodní odkaz. Prostě vzali jejich lásku pro techniku a udělali z něj živobytí.